Duben 2011

ROB[svátek]

29. dubna 2011 v 18:13 | Markét,Barča,Anýý,Lucka,Lůca
Čao..tak zase po nějaký době se o5 hlásíme ;)) ..Rob má dneska svátek, takže přejeme všechno nejlepší,hodně štěstí zdraví,lásky a hlavně hodně fanoušků ;) :P :DBarča[Slooh]

21. dubna 2011 v 18:33 | Barča |  Barča
Čautee :))) Táákže jsem se rozhodla (konečně) napsat něco pořádnýho a normálního, páč já když si naplánuju že sem hodim ,,jenom,, statusy tak z toho vznikne článek na dvě stránky :D a ještě k tomu nesrozumitelný :PD Je to i tim, že nemám většinou čas a napíšu tam něco a potom si to po sobě ani nepřečtu. Ale bez článků by to potom nebyl blog, že jo!? ;) (No vidíte a už zase melu o něčem, ani nevim o čem :PDDD) Rozhodla jsem se sem napsat, jak jsem vlastně přišla k téhle úžasné skupině :-**
Všechno to začala Anýý. Jednou mě myslim přidala do nějaké skupiny na fb ,,Milujeme Koblížky,,. A já si řikám sakra co to je? Tak mi Anýý poslala jejich videoklip Ty & Já. A tak to asi začalo no..:P :D ! Totálně jsem se zbláznila do čtyřech kluků ze Šumperku! (njn 14ti letá..ehm :D) Nevadí...Rob,Tom,Filip a Pepa! :) Jejich jména jsem psala všude, kde se jenom dalo :D (njn po 2 :P :D). V tu chvíli jedinej můj cíl byl stáhnout si z bandzone.cz všechny jejich úžasný songy :DDDDD ! Pak mi někdo, když jsem byla ve škole maličko volal a vyzvánění ,,Sk8 párty,, všechny zaujalo :D ! Tak sem trochu nakazila s touhle skupinou půlku školy (včetně mého 6ti letého bratra :P). Zjistila sem to jednoduše. Páč druhej den kdo neměl stáhnutou a v mobilu aspoň jednu písničku prostě nebyl cool ale plot! :D Potom se mi taky stalo, že jsem seděla ve škole vedle kluka, kterej mě tam deno denně prudil prostě! :DD (Sorry Kub :DD) a jednou takhle v půlce hodiny na mě ,,hej, viděla si to video koblihy s héliem?,, Áááá :DD To bylo dost ;) Pak jsme se tam ještě rozkecali o jejich videoúletech..no mazec :P :DD....Tady jak jsme - Já (Barča),Anýý,Lucka,Lůca,Markét...řekněme že jsme se jima nakazili navzájem :D...No tak nějak :P :D ..Anetka nakazila mě, pak Lucka, já nakazila Lůcu a Markét jsem ,,objevila,, n akoblížkovský fannpage...když jsme se tam tak nějak rozpovídali o tom, že nemůžeme na jejich koncert v ČB :P :D Jinak Já a Lůca bydlíme úplně někde jinde než Anýý a Lucka..a ty zase bydlej úplně jinde než Markét :PDD ..Ale jako myslim že si všechny rozumíme víc než dobře ;)))**

Josie[Fotky]

20. dubna 2011 v 14:44 | Barča,Anýý,Markét,Lůca,Lucka |  Josie
Čao ..po nějaké době zase článek :P A tady jsou ty fotky .. :P

Podpořte[Koblížky]

17. dubna 2011 v 18:18 | Markét,Barča,Anýý,Lucka,Lůca |  Koblihy
Ahoj všichni :) Chtěla bych vás o něco poprosit :) Podpořte Koblížky-stačí jen vyplnit tři údaje a pak dát jen odeslat ;) Pár kroků jak to udělat ;))
Najeďte na tuto stránku:http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097295337-meduza/divacky-tip/ vyplňte interpreta(Koblížci) a Skladbu(Ty&Já) pak sjeďte trošku dolejc :) Je tam tlačítko odeslat :) ještě předtím než dáte odeslat tak vedle je takový číslo :D Tak to opište :) A pak odeslat :)
Jak jednoduché :D :)
Když tam bude hodně příspěvků tak nám kluky zahrajou v televizi! :)) Tak prosím posílejte,posílejte :) Kdybyste něco nechápali pište do komentů ;) Poradíme :)) Tak ahoj :))

Vyhodnocení[echt cool game]

13. dubna 2011 v 19:57 | Barča,Anýý,Markét,Lůca,Lucka |  Vyhodnocení
Čaukýý ! :D Máme tu vyhodnocení soutěžee! ;)) Výtězkou je Lucí s bloogem http://good-news.blog.cz/ Gratulaceee! ;) Dávám sem diplom,reklamu doplníme zachvíli ;) Doufám že se bude líbit (by :Barča)

Matrix[Ty a já]

12. dubna 2011 v 20:38 | Barča,Anýý,Markét,Lucka,Lůca |  Videa
Čauko ;)) Táákže ..Po včerejšku mám for Vás jedno...BRAIN ON :D néé hodně lidí k tý soutěži psalo že to nechápe..:D Teda takhle spíš že je nic nenapadá :D bohu! :D Tákže máte čas ještě do do do :D tak do zítra do půl 6! :D Tak maky! :D Potom budeme vyhodnocovat vítěze..zatim použitelný příspěvky byli od někoho jménem :D : Doragon,Lucí,Bejbyna,regaegirl,Leni4Qa,Lily Newsova,selyadnstova,KandC,BuBLa,Market..Pokud mi jde dobře matika tak je Vás zatim 10 ;) :D Pište,pište :D Jinak zítra sem dáme nějaký fotky Pepíka ;) Těšink! :D Jinka jste ECHT COOL! :D 70 otevření :D Pro mě číslo jak hrom ty jo :-* Dávám sem video který se mi fagt jakože líbí ;) :P :D Ty a já! ♥♥ ..Páčko :-*


Game[echt cool]

11. dubna 2011 v 18:04 | Barča,Anýý,Markét,Lucka,Lůca |  Zadání
Čaoooo! :D Táákže je tu naše asi 1.soutěěž! :D Jde o to, vymyslet co nejvtipnější texty k obrázku pod článkem ;) Vyhraje ten,jehož (to je slovo banebože :D) text(y) budou nejvtipnější. Porota budeme my ;) Já (Barča) ,Anýý,Markét,Lůca a Lucka taky :D VYHRÁVÁ JEN JEDEN ;) Co můžete vyhrát: 1.Diplom (mnou vyrobený :D do toho jděte :D),2.Týden re´klama na tomto blogu + BONUS :D A ten je tak dobrej že ho stejně asi vykecám :D Néé to nesmim! :D Ale jako myslim že stojí fagt za to ;) :P Tak pište,pište :P (Nápověda pro ty, co by náááhodou neznali jejich jména je tam víc bublin takže napíšete např Rob:bla bla bla Josie:čau vole jak je? Wilip: Hej dobře :D Kapiš? :D Táákže zleva: Rob,Josie,Wilip)


Rozhovor[dwd]

9. dubna 2011 v 19:26 | Barča,Markét,Anýý,Lůca,Lucka |  interview
Další kapela, která nám poskytla rozhovor je kapela Koblížci. Kapela pochází ze Šumperka. Za sebou má už několik úspěchů. Kluci se DWD festu zúčastnili i minulý rok. V tomto rozhovoru partičku zastupuje kytarista Brandy. Podělil se s námi o své zážitky a dojmy.
Jak se vám hrálo na našem DWD festu? Odnesli jste si nějakou vtipnou vzpomínku/historku?
Bylo o nás skvěle postaráno! Bylo moc fajn být s ostatníma kapelama v jedný velký místnosti, plus spousta jídla - nejlepší. Samotný koncert byl fajn, akorát jsme hráli příliš pozdě. Přišlo mi, že část lidí už to zabalila a ostatní z toho několikahodinového rámusu, před kterým se nedalo kam utéct (venku byla zima!) bolela hlava. A když jsem u toho stěžování, na pódiu bylo teplo. Vtipnýho se tam toho stala spousta, hodně mezi 2-5 hodinou ráno. Bohužel si pamatuju jen ten smích, né jeho příčinu.
Co vaše fanynky? Jak se vyrovnáváte s jejich nátlakem? Otravuje vás to někdy?
Fanynky jsou skvělý. Krásný, mladý, šílený. Všichni nám je závidí! (Nebo by měli:D) Nějakej nátlak si neuvědomuju. A jestli mě to otravuje? Vůbec. To ke kapele patří. Na podepisování a focení na koncertech jsme si zvykli. Doma v Šumperku se nám to moc nestává, že by nás někdo zastavil a chtěl podpis/foto. Stejně bychom ho dali rádi. Člověk si připadá jako hvězda, když po něm někdo tohle chce. Cítit se jako star, to je bezva pocit.
Jaká je vaše nejhorší zkušenost s nimi?
Všechny jsou pozitivní. Není nic lepšího, než čmárat po lidech lihovkou. A ještě Vám za to poděkují.
Kde berete inspiraci? Máte nějaký vzor?
Každý má vzor. Inspirací nám je co slyšíme, vidíme, cítíme, o čem se nám zdá,...
Blíží se vám maturita. Dáte si pauzu?
Letos maturuju jenom já ( Brandy ) a dám si pauzu. Pauzu od učení. Né, od půlky března až po konec maturity nemáme koncerty. Budu se učit a společně s klukama budeme dělat na písničkách, který budeme natáčet na konci června. Kdybyste měli volný palce, tak nám je držte. A mě případně při maturitě a přijímačkách na VŠ.
Na co se tento rok můžeme těšit?
Na posledního silvestra (narážka na fenomén 2012), na Rock for people, na Blink 182 v Praze,... A na to naše nový CD.
Chystáte se hrát na nějakých letních fesťácích?
Pár jich už v akcích máme, ale do sezóny daleko. Myslím, že toho bude letos moc.
Je něco, na co by jste chtěli odpovědět, ale nikdy se vás na to nikdo nezeptal?
Jo. Jenže na to se nás nikdy nikdo nezeptá.
Chcete něco vzkázat vašim fanouškům?
Mějte se a smějte se!Tom[Fotky]

9. dubna 2011 v 17:35 | Barča,Anýý,Markét,Lucka,Lůca |  Tom
Táák tady jsou nějaký ty fotky Tomáša ;)
↓ S Ferim z KYANIDU ♥

Josie[echt cool]

9. dubna 2011 v 14:30 | Barča,Markét,Anýý,Lůca,Lucka |  Josie
Ahooj! :D Dneská (nebo včera) to je jedno :D Josiemu konečně dali najíst! :D Mmmm..taková mňamka..:D :D Dali by ste si? :DD

Se nemá tyjo :P :D Ale tak když po dvou dnech nejezení mu konečně něco daj..třeba to sněd že jo :D Nic jinýho pak nezbývá :P :D Ale jako nezávidim mu. Snad ho už brzy pustěj dom! :/ :) Jinak dneska sem dáme asi nějaký fotky Toma A Josieho ;)) Zatim :-****** ♥