Duben 2012

Návštěvnost

29. dubna 2012 v 18:00 | Verů |  Návštěvnost
Ahojky!! ♥ Tk překročili jsme hranici 19 000 !! A za to vám strááášně děkujemě ♥♥ S láskou vaše admins! ♥

Svátek

29. dubna 2012 v 15:51 | Lůs |  Rob
Kdo jste se podíval do kalendáře tak jste si asi všimly, že Robert má dneska svátek....Koukejte mu alespoň popřát :D

Můj vysvlečenej deník> nejhudba.cz

23. dubna 2012 v 13:46 | Baru |  Videa
Možná jste si také už v metru a kdekoliv jinde všimli reklamy na Můj vysvlečenej deník. Tento český film přichází do kin 26.dubna. Hlavní roli hraje Veronika Kubařová a ve filmu se také objeví třeba Simona Stašová nebo Igor Bareš. Je to taková (ne)typická teenage komedie.
Titulní skladbu k tomuto filmu natočila kapela ze Šumperka - Koblížc!. Tato šumperská kapela má na kontě několik úspěšných singlů jako Ty a já nebo Zavři oči. Jejich videoklipy můžete vídat třeba na TV Óčko. Skladba k filmu dostala název Kejty a ve videoklipu jsou jak záběry z filmu, tak taky záběry na tuto kapelu. Na nový videoklip této 4členné skupiny se můžete podívat pod článkem.

Koblížci míří do kin

20. dubna 2012 v 23:06 | Baru |  Koblihy
/KOBLÍŽKOROZHOVOR/- Jsou nepřehlédnutelní, populární, kontroverzní. Šumperská kapela Koblížci se řadí k těm, které lidé buď milují, nebo je jen těžko můžou vystát.
Šumperská kapela Koblížci.

Kejtý

16. dubna 2012 v 16:32
Oficiální klip k songu Kejty !! :-) Enjoy it! ♥_♥

Fotka

14. dubna 2012 v 22:43 | Saš |  Saš
Tak ahojte :)
Pred istým časom som sem pridala príspevok v ktorom som napísala aby ste sa vyfotili s názvom WLK. Fotiek bolo naozaj mnoho ale vybrali sme si. Iste svoje rozhodnutie neolutujeme pretože táto sa nám zdala naozaj najoriginálnejšia.Takže súťaž vyhráva Nikol Valíčková. Tak pre odmenu nech sa hlási na FB :)

KOBLÍŽCI - KAM V LÉTĚ NA NĚ

14. dubna 2012 v 16:00 | Baru |  Chystané koncerty
Kdo jsou kapela Koblížci? Prý životadárný vítr....
Vypadá to, že tahle grupa to v naší, sem tam až příliš stojaté, hudební vodě pořádně rozfouká a my o nich ještě hodně uslyšíme!

Za tři roky existence to tihle kluci ze Šumperka dotáhli k dvěma nahrávkám CD, pilně objíždí fesťáky, a nebojí se říct, že se na muziku dali kvůli holkám.
V těchto dnech se baví opět ve studiu, kde nahrávají 15 nových songů na další, a vlastně první oficiální (jinak už třetí) CD.
V nejbližších dnech na ně můžeš zajít 30.6. v Novém Jičíně na Vítání prázdnin do Amfiteátru Skalky, 1.7. do Uhelné na Open-Air, do Letního kina v Hulíně ( 2.7.), objeví se i na Rock For People v Hradci Králové (5.7.) nebo na Magic Mirrors šapitó v Karlových Varech (10.7.)

Přehled všech koncertů najdeš u Koblih na FB.

MUSIC NEWS: Koblížci - kam v létě na ně - foto

Clarie..

14. dubna 2012 v 12:13 | Lůs |  Koblihy
Určitě všichni znáte Clarie (grafičku koblih) :D Má na ní někdo z vás nějákou otázku? :)

můj vysvlečenej deník

11. dubna 2012 v 19:37 | Baru |  Koblihy
Film o filmu :)
> http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10414037073-film-o-filmu-muj-vysvlecenej-denik/21251212015/ <


Křest očima Kejtý :*

10. dubna 2012 v 18:48 | Baru |  Repo
Křest CD Sami Sebou
Kejtý Freymanová

Křest CD Sami Sebou se konal 6.4.2012 v Šumperku, H-clubu .
Takže v 7:00 ráno byl budíček, jako obvykle jsem se připravovala a zároveň strachovala jestli jsem něco nezapomněla, naštěstí což se teda divím jsem nezapomněla nic.
Ještě než jsem vyrazila tak jsem napsala sms Andy. Rychle jsem pospíchala na autobus aby mi neujel, nakonec stejně přijel asi o 10 minut později:D.
Hned jak jsem dorazila do Prahy tak následovalo metro, kde jsem se měla sejít s Andy na Můstku.
Když jsem vystoupila na Můstku tak mi volala Andy, že je už na místě ale mě nevidí.. Takže jsme se nějak tak nazvájem navigovaly kde jsme:D Náhodou jsem uviděla Víťu z Mandrage, málem jsem nepopadla dech:DD Asi po 5 minutách jsme se s Andy konečně našly!:) Tak jsem se vydali na Florenc kde už na nás čekal autobus do Šumperka. Obě dvě jsme se nemohly dočkat až tam budem!:) Autobus stavil v H. Králové. Byla půl hodinová pauza, tak jsme letěly na wc. Jenom že já jsem takový tele a místo abych šla na dámy, tak jsem šla na pány.. Pak jsem se divila proč tu jsou klučičí záchody že jo:D Tak se Andy podívala a řekla že panáček nemá sukínku:D Myslela jsem že si dělá srandu, bohužel nedělala. Takže menší trapásek, tak jsme rychle šly na dámy!:D .. Pak jsme chvíli čekaly dole a pak zas venku, pak najednou víme že nám autobus odjížídí takže jsme za ním běžely jak trupky, naštěstí se pro nás autobus vrátil. Asi po hodnce a půl jsme dorazili konečně do Šumperka!:))